Oferta edukacyjna

Szkolenia, warsztaty, konsultacje

Konsultacje

Szkolenia

Warsztaty

Konsultacje

Wiem dużo o ceramice, metodach jej projektowania, technologii produkcji. Doświadczyłam na własnej skórze pułapek i problemów na drodze do własnego produktu. Umiem wycenić koszty i zaplanować działania tak, żeby nie tylko stworzyć piękny przedmiot według swojego pomysłu, ale też trafić z nim w potrzeby rynku i osiągnąć sukces sprzedażowy. Nauczyłam się tego przez lata pracy i dzięki popełnieniu tysiąca błędów we własnych projektach. Teraz dzielę się tą wiedzą w formie konsultacji.

Konsultacje u mnie pozwolą ci oszczędzić wiele czasu i pieniędzy oraz uniknąć błędnych decyzji.

Szkolenia

Moja oferta szkoleniowa jeszcze nie jest gotowa. Pracuję nad nią, bo wiem, że moje doświadczenie jest unikalne, a wiedza, którą zdobyłam, trudna do zdobycia. Będę chciała podzielić się swoim doświadczeniem zarówno ceramicznym jak i związanym z rozwojem i wprowadzaniem na rynek produktu. Chodzą mi po głowie takie tematy jak prowadzenie projektów w duchu Wabi Sabi czy warsztaty projektowania przedmiotów ceramicznych od koncepcji do prototypu.

Chcesz razem ze mną przetestować szkolenie? Napisz do mnie. Dla pierwszych klientów będę miała bardzo atrakcyjne ceny.

 

Letnie warsztaty ceramiczne

Prowadzę letnie warsztaty ceramiczne w Ponurzycy. Od 2014-go roku uczę lepienia, toczenia, szkliwienia i wypalania. Pomagam uporządkować wiedzę o ceramice, tłumaczę kiedy glina pęka i jak dobrać odpowiedni materiał do wybranej techniki. Plener trwa zawsze tydzień i przyjmuję na niego maksymalnie osiem osób.

Najbliższy plener odbędzie się w drugiej połowie lipca 2018 roku.

Dlaczego ja

Lubię i umiem uczyć. Przekazuję wiedzę w sposób uporządkowany i dostosowany do poziomu zaawansowania ucznia. Wprowadzam w tajniki ceramiki osoby zupełnie początkujące,  a średnio zaawansowanym pomagam uzupełnić luki w wiedzy i rozwinąć skrzydła. Uczę lepienia, toczenia i wypalania ceramiki. Tłumaczę czym jest porcelana, kamionka i fajans, czym się różnią szkliwa od angob i czym tak naprawdę jest tajemnicze „raku”.

Jestem „dwuklasowcem”: ceramik i projektant. Wiedzę na temat technologii ceramicznych łączę z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu serwisów internetowych i praktyczną wiedzą na temat produktu, brandingu i marketingu internetowego.

 

Napisz do mnie

Odpowiadam na wszystkie maile.

Czasem trzeba chwilę poczekać, bo mam ręce w glinie.