1. Nie zabraknie Ci dobrej kawy. Esencjonalnej, mocnej i aromatycznej. Aksamitnej w smaku i naturalnie słodkiej. Gęsty ekstrakt możesz wypić jako małą czarną lub potraktować jako bazę do ulubionej kawy, z mlekiem lub bez.
  2. Łatwo zaparzysz w każdej sytuacji. Parzenie trwa około 5 minut, jest bardzo proste. Potrzebujesz tylko kawy i wody. Kawa w Slowpresso nigdy nie wykipi i nie przypali się. Jest niewielkie i poręczne, idealne do biura i na wakacje.
  3. Zyskasz chwilę spokoju. Slowpresso parzy się kilka minut. W tym czasie można odpocząć, nabrać oddechu i dobrej energii. Sam sposób parzenia jest naturalny i przyjemny, dobrze się sprawdza jako ulubiony rytuał.
  4. Nie wydasz na niego całej pensji. Ani nawet jej połowy. Szczególnie jeśli kupisz teraz, w czasie trwania promocji. Slowpresso może zastąpić ci ekspres, a kosztuje dużo mniej. Nie zepsuje się i nie przestanie działać bez powodu.
  5. Pomożesz fajnemu projektowi. Wymyślonemu przez ojca, zaprojektowanemu przez córkę. Produkowanemu w całości w Polsce w niewielkiej manufakturze, z lokalnych materiałów.

Ceramiczny zestaw do parzenia mocnej kawy

Wymyślony przez ojca i córkę, produkowany w Polsce

Pomysł na unikatowy prezent dla siebie lub kogoś ❤️