1. Nie zabraknie Ci dobrej kawy. Esencjonalnej, mocnej i aromatycznej. Aksamitnej w smaku i naturalnie słodkiej. Gęsty ekstrakt możesz wypić jako małą czarną lub potraktować jako bazę do ulubionej kawy, z mlekiem lub bez.
  2. Łatwo zaparzysz w każdej sytuacji. Parzenie trwa około 5 minut, jest bardzo proste. Potrzebujesz tylko kawy i wody. Kawa w Slowpresso nigdy nie wykipi i nie przypali się. Jest niewielkie i poręczne, idealne do biura i na wakacje.
  3. Zyskasz chwilę spokoju. Slowpresso parzy się kilka minut. W tym czasie można odpocząć, nabrać oddechu i dobrej energii. Sam sposób parzenia jest naturalny i przyjemny, dobrze się sprawdza jako ulubiony rytuał.
  4. Nie wydasz na niego całej pensji. Ani nawet jej połowy. Szczególnie jeśli kupisz teraz, w czasie trwania promocji. Slowpresso może zastąpić ci ekspres, a kosztuje dużo mniej. Nie zepsuje się i nie przestanie działać bez powodu.
  5. Pomożesz fajnemu projektowi. Wymyślonemu przez ojca, zaprojektowanemu przez córkę. Produkowanemu w całości w Polsce w niewielkiej manufakturze, z lokalnych materiałów.

Ceramiczny zaparzacz do kawy

Wymyślony przez ojca i córkę, produkowany w Polsce

 

☕️ Wyjątkowa kawa: smaczna, esencjonalna, aromatyczna

 ❤️ Polski design, przedmiot zaprojektowany z sercem

🎁 Pomysł na unikatowy prezent dla siebie lub kogoś

Czytaj więcej o dobrej kawie:

Dobra kawa – prezent na Dzień Matki

Dobra kawa – prezent na Dzień Matki

Znaleźć idealny prezent na Dzień Matki to nie lada wyzwanie. Jeśli mama uwielbia kawę, jest trochę łatwiej. Dobra kawa na pewno ją ucieszy. Slowpresso –  pomysł na prezent dla każdej mamy Są rzeczy ważne i najważniejsze. Dobra kawa należy do tych ostatnich. A w...

Prezent dla kawosza

Prezent dla kawosza

Kawa to nie tylko napój, to styl życia. Prezent dla kawosza powinien być związany z kawą.Szukanie prezentu dla osoby, która kocha kawę jest jednocześnie łatwe i trudne. Łatwe, bo od razu wiadomo, że można kupić coś związanego z kawą. Trudne, bo ciężko znaleźć coś...

Czym można posłodzić kawę: cztery zamienniki cukru

Czym można posłodzić kawę: cztery zamienniki cukru

Autor: Irena Wielocha "Kobieta Zawsze Młoda" Czym posłodzić kawę? Na pewno nie cukrem! Uwielbiam kawę. Piję mocną i czarną. Nie taką malutką na jeden łyk, lecz duże espresso, podwójne lub potrójne, czasem nawet większe. No i mam problem – mocna gorzka kawa, nawet...