Ceramika na zamówienie

Projektowanie przedmiotów z ceramiki

Koncepcja

Seria prototypów

Szczegółowy projekt

Obecnie nie przyjmuję zleceń

Mogę polecić:
Projektowanie i formy na zamówienie: Krzysztof Bocian
Wykonanie form i produkcja ceramiki: Koplan

Co robię

Projektuję ceramikę na zamówienie. Od koncepcji, przez prototypy, po szczegółowy projekt. Doradzam w kwestii strategii cenowych, pomagam znaleźć producenta i wprowadzić ceramiczny produkt na rynek.

Dla kogo

Dla małych i średnich firm, które chcą wystartować z produktem ceramicznym, a nie mają dużego doświadczenia w pracy z tym materiałem.

Dla osób, które dopiero myślą o rozpoczęciu własnego biznesu, chcą się zajmować ceramiką, wolą nie tracić zbyt dużo czasu na naukę na błędach.

Dlaczego ja

Mam doświadczenie w projektowaniu  ceramiki oraz serwisów i aplikacji internetowych. Przez dziesięć lat zajmowałam się projektowaniem w branży IT,  byłam jednym z pierwszych w Polsce specjalistów UX. Potem zrobiłam swój własny produkt ceramiczny – Slowpresso – i dzięki skutecznym działaniom online wprowadziłam go na rynek.

Teraz, łącząc te doświadczenia, mogą pomóc Ci z Twoim własnym pomysłem.

Czego nie robię

Nie robię pojedynczych sztuk na zamówienie. Cukiernica dla przyjaciółki lub zestaw naczyń na prezent ślubny, To nie do mnie. Możesz się ze mną w tej sprawie skonsultować, ale nie podejmę się realizacji.

Nie zajmuję się produkcją. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto po prostu zrobi Ci 100 talerzy, mogę polecić Ci firmy, które specjalizują się w takich zamówieniach. Uważam, że warto się skupiać na tym, w czym się jest najlepszym. A ja jestem najlepsza w projektowaniu.

Obecnie nie przyjmuję zleceń

Mogę polecić:
Projektowanie i formy na zamówienie: Krzysztof Bocian, Bocian Works
Wykonanie form i produkcja ceramiki: Konrad Kozłowski, Koplan