Nazywam się Justyna Karamuz

Zmieniam pomysły w podbijające rynek produkty

Wierzę, że połączenie serca z rozumem jest kluczem do skutecznego biznesu.

Wiem co zrobić, żeby zrozumieć klientów i ich realne potrzeby.

Pracuję z twórcami i przedsiębiorcami, którzy marzą, żeby zmienić kawałek świata na lepsze.

Warsztaty grupowe

Pracownia bestsellerów to cykl spotkań w małej grupie, na których nauczysz się tak łączyć twórczą wizję z metodyką poznawania potrzeb klientów, żeby zacząć tworzyć unikatowe produkty, które będą sprzedawać się jak ciepłe bułeczki.

Więcej informacji i zgłoszenia

Konsultacje 1:1

Razem wymyślimy gdzie jest niewykorzystany potencjał,  który pozwoli Ci zrobić duży krok do przodu w biznesie, wymyślimy jak odkryć o czym marzą Twoi klienci i  jakie strategie zastosować, żeby podbić ich serca.

Napisz mi maila na justyna@karamuz.pl

Zaproś mnie na pokład

Dołączę do Twojej firmy na kilka tygodni lub miesięcy, żeby razem zrobić coś śmiałego: stworzyć nowy produkt, wejść na nowy rynek lub wymyślić i wdrożyć w życie nową strategię.

Zaproś mnie do współpracy: justyna@karamuz.pl

Justyna Karamuz 2022

Kim jestem?

Justyna Karamuz

Projektantka multidyscyplinarna, artystka, konsultantka biznesowa

Kocham rozwiązywać problemy i nawet w przedmiotach codziennego użytku szukam okazji do innowacji.

Projektowałam portale i aplikacje, których używają miliony ludzi w Polsce (m.in. Pracuj.pl i Gazeta.pl). Badałam potrzeby klientów cyfrowej Gazety Wyborczej i wdrożyłam nową wersję platformy Blox.pl.

Stworzyłam i wprowadziłam na rynek Slowpresso, nagrodzony znakiem Must Have ceramiczny zaparzacz, dzięki któremu tysiące ludzi codziennie pije pyszną, wyrazistą w smaku kawę.

Łączę artystyczną intuicję z biznesowym racjonalizmem, skutecznie pomagając przedsiębiorcom w wymyślaniu strategii, tworzeniu unikatowych produktów i zdobywaniu klientów.

Spytaj, napisz, zaproś

justyna@karamuz.pl