Chcesz mieć biznes, który się kręci, puszczać w świat dobro i piękno, realnie pomagać ludziom i zarabiać pieniądze?

Żeby to się stało, potrzebujesz wyjść z szuflady i zacząć realnie działać nad nowym projektem. Tworzyć konkretną ofertę i pracować z klientami z krwi i kości, mimo, że nie czujesz gotowości, nie masz 100% pewności albo myślisz, że brakuje Ci zasobów.

Mogę Ci z tym pomóc.

Mentoring Biznesowy 

z Justyną Karamuz

Indywidualny program mentoringowy

Dla startujących z biznesem i tych, którzy potrzebują nowego otwarcia

Planujesz otworzenie firmy, masz wstępny pomysł i kierunek, ale nie wiesz od czego zacząć lub boisz się, że popełnisz błąd.

Masz już biznes i planujesz  nowy produkt lub nowy rynek, ale skala zadania Cię przytłacza.

Twoja firma już działa, dużo pracujesz, masz ofertę i klientów ale czujesz, że mogłoby by być o wiele lepiej.

Mentoring indywidualny to moje bezpośrednie wsparcie dostosowane do Twojej sytuacji i specyfiki Twojego projektu, branży i osobowości.

Wnoszę doświadczenie i umiejętność zmieniania zbyt trudnych wyzwań w serię małych, możliwych do zrobienia kroków.

Stwarzam bezpieczną przestrzeń,  skupiam się na mocnych stronach i zasobach, które już masz.

Moją specjalnością jest upraszczanie i odpuszczanie. Słucham uważnie i z morza pomysłów i rzeczy do zrobienia pomagam wybrać te, które niewielkim nakładem sił mogą przynieść poczucie wpływu i realną zmianę. A wszystko inne olać bez skrupułów.

Pracując ze mną uczysz się eksperymentować, próbować i niczego nie traktować jako porażki. Działać i spokojnie, bez zbędnego zwlekania ale i bez niepotrzebnego ciśnienia, osiągać swoje cele.

 

 Cześć! Nazywam się Justyna!

Zajmuję się strategicznym, marketingowym i praktycznym wsparciem małych firm. Moja specjalność to wprowadzanie na rynek nowych, autorskich ofert.

Sama jestem przedsiębiorczynią i projektantką. Kocham rozwiązywać problemy i nawet w przedmiotach codziennego użytku szukam okazji do innowacji. Mam na koncie własny bestsellerowy produkt fizyczny (Slowpresso) i pracę nad serwisami cyfrowymi, których używają miliony ludzi.

Przeszłam długą drogę od zatrudnienia jako projektantka UX i menedżerka w dużych spółkach cyfrowych, przez prowadzenie własnej pracowni ceramicznej, po pracę konsultantki i mentorki pomagającej twórczym osobom z ich projektami. Ale w istocie zawsze robiłam to samo: starałam się ułatwić ludziom życie, a przedsiębiorcom zarabianie pieniędzy.

Jako designer-maker lubię robić rzeczy od A do Z, dlatego nie tylko strategicznie doradzam, ale też chętnie dzielę się moim know-how i pomagam wdrożyć konkretne rozwiązania.

Mentoring 1:1 – jak to wygląda

Spotkania

1,5 do 2 godzinne wideo rozmowy. Częstotliwość ustalamy na początku współpracy, np. co 2 lub 4 tygodnie.

Plan działania

Na każdym spotkaniu wymyślasz co chcesz w najbliższym czasie zrobić, na czym chcesz się teraz skupić. Pomagam Ci ustalić jak to zrobić, łatwo i skutecznie.

Feedback

Możesz mi wysłać rzeczy nad którymi pracujesz: teksty, zdjęcia, projekty. Podpowiem, zachęcę, pomogę, jeśli utkniesz.

Co dostajesz w trakcie mentoringu

Wiedza, narzędzia, moje patenty

Przekazuję wiedzę i konkretne, sprawdzone metody: tworzenia strategii, badania rynku, projektowania ofert i sprzedawania.  Nie zasypuję Cię nadmiarową wiedzą, podrzucam odpowiednie rzeczy dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz.

Zaangażowanie, wsparcie i życzliwość

Nie wystarczy wiedzieć, żeby móc coś skutecznie zrobić. To jak się czujemy wpływa na nasz możliwości. Dlatego staram się zrobić co w mojej mocy, żeby dodać Ci wiatru w skrzydła, a nie je podcinać. Zadaję dobre pytania, pomagam upewnić się, że jak naprawdę chcesz robić ten biznes, dodaję odwagi, do trudnych decyzji.

 

Co mówią moi klienci

Pracowałam z Justyną kilka miesięcy w obszarze wizji i planowania mojego biznesu. Podczas każdej sesji mentoringowej dużo odkrywałam i dowiadywałam się od Justyny, która chętnie dzieliła się swoim doświadczeniem i wiedzą, stwarzała przestrzeń pełną szacunku i bezpieczeństwa. Słuchała pilnując celu i czasu, aby dobrze go wykorzystać. Zwracała uwagę na istotne sprawy i przy nich się zatrzymywała, dawała konkretne wskazówki. 

Zawsze z sesji wychodziłam z planem i jasnością w głowie. Po kilku miesiącach widzę, że przemieściłam się dużo dalej w lepsze dla mnie miejsce. 

Kończę proces z energią, planem, gotowością do działania i rozwijania mojego biznesu. Każde spotkanie oprócz tego, że było bardzo efektywne było rownież wielką przyjemnością. Uważam, że to była bardzo dobra inwestycja!

Magdalena Matuszczak

Business&life coach, ADHD coach

Zdecydowałam się na mentoring z Justyną bo miałam jakąś wizję, pomysł, którego nie potrafiłam ubrać w konkretne działania. Potrzebowałam kogoś z doświadczeniem, kto moje mgliste fantazje, wizje i obawy ubierze w konkret i popchnie do działania.

Zaufałam Justynie, bo ma niezwykłą umiejetność prowadzenia – rozmowy, spotkań i biznesów.

Jeśli szukasz kogoś, kto z zaangażowaniem, szczerą życzliwością i spokojem przeprowadzi Cię od pomysłu do realnego działania – bierz Justynę, póki ma jeszcze miejsce w kalendarzu!

Dorota Wątkowska Art

Kobiece Plenery Malarskie

Jeśli tak jak Ja masz pomysł na siebie, ale z niewiadomych sobie przyczyn go nie realizujesz, to polecam wsiąść na pokład z Justyną.

Wysłucha o pomysłach, obawach, wymówkach i nazwie je po imieniu. Wytłumaczy czym są i jak je opanować lub co z nimi zrobić. Da opcje jak w danej sytuacji można się zachować, wskaże obszar nad którym należałoby się skupić a który totalnie odpuścić bo stoi Ci na drodze do działania.

Jest mocną orędowniczką tego, że nic nie jest wyryte w kamieniu i nie należy bać się zmian lub tymczasowości. A to czego się nauczymy podczas tych doświadczeń zostanie z nami na zawsze.

Jest moim kompasem i filtrem a za niedługo matką chrzestną mojej marki 😉

Ola Miśtal

UVart Design

Co zyskasz decydując się na mentoringowe wsparcie

  • strategiczne spojrzenie na Twój biznesowy pomysł i większą  jasność co robić, krok po kroku
  • życzliwe wsparcie, które budzi odwagę do działania, mówienia śmiało o swojej ofercie i sprzedawania
  • dostęp do popartej 20-letnim doświadczeniem wiedzy o klientach i świecie cyfrowym
  • serdeczny, adekwatny, szczery feedback bez owijania w bawełnę, ale z ciepłem i  zrozumieniem

Z moją pomocą podzielisz wielkie wyzwanie na małe kroki i zaczniesz działać, sprawdzać i eksperymentować zamiast myśleć i kręcić się w kółko.

    Myślisz, że to coś dla Ciebie? Podaj mi maila i sprawdźmy to!

    Interesuje mnie mentoring, poproszę więcej informacji